طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای و سئو شده

به دنبال این هستید که طراحی وب خود را به درستی انجام دهید؟ وب سایت شما همیشه برای شما کار می کند. ما با کسب و کارهایی از سراسر جهان همکاری می کنیم تا به آنها در راستای درست طراحی وب سایت کمک کنیم.

آمازون
گوگل
لنوو
پی پال
شاپیفای
اسپاتیفی

طراحی وب سایت

ما قدم به قدم در کنار شما هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که وب سایت شما برای شما مناسب است. خدمات طراحی سایت ما باعث می شود که کسب و کار شما به مشتریان قابل اعتماد تر شود.

طراحی سایت واکنشگرا

تمام وب سایت هایی که ما طراحی می کنیم رسپانسیو و واکنشگرا هستند و در همه اندازه ها و دستگاه های متفاوت به درستی نمایش داده می شوند . با توجه به گسترش استفاده از موبایل و سایر دستگاه ها وب سایت شما در موبایل کاملا درست و صحیح نمایش داده می شود و باعث رضایت کاربر می شود.

طراحی سایت خلاقانه و زیبا

ما معتقدیم که یک وب سایت باید طراحی جذابی و خلاقانه ای داشته باشد تا بتواند به عنوان ابزاری قدرتمند عمل کند. تیم طراحی سایت ما اطمینان می دهد که طراحی وب شما چشمگیر بوده و در نگاه اول بازدیدکنندگان سایت شما از این طراحی غافلگیر خواهند شد.

دوستی سایت شما با گوگل

سایت هایی که ما برای شما طراحی میکنیم سئو فرندلی هستند ، به زبان ساده‌تر یعنی دوست بودن با موتور جستجو. طراحی وب سایت طوری انجام می شود که موتور جستجو بتواند سایت شما را به‌درستی در دسته خاص خود نمایش دهد ، خزده و کرولر بتواند به ‌راحتی در سایت شما بخزد و مطالب سایت ایندکس شوند.

هاستینگ سایت

انتخاب یک هاست خوب برای سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است . دانش و تجربه تیم شات در خدمات طراحی سایت به شما کمک می کند تا یک هاست و سرور خوب برای سایت خود انتخاب کنید ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که وب سایت شما به بهترین وجه ممکن به نمایش مخاطبان در می آید.

سیستم مدیریت محتوا

ما از یک سیستم مدیریت محتوا استفاده می کنیم تا شما بتوانید به راحتی مطالب جدید در سایت ارسال کنید . با داشتن یک CMS مناسب ، کارمندان شما قادر خواهند بود تغییراتی ایجاد کنند ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که وب سایت شما همیشه به روز خواهد بود.

طراحی سایت حرفه ای

ما هرگز عملکرد وب سایت شما را به خطر نمی اندازیم. ما کار می کنیم تا اطمینان حاصل شود که وب سایت شما دارای سرعت بارگزاری سریع باشد ، به راحتی قابل پیمایش باشد و کسب و کار شما را دگرگون کند.

خدمات طراحی سایت

طراحی سایت یک ابزار بازاریابی می باشد

چه در محل کار باشید و چه نباشید ، وب سایت شما همیشه برای تجارت شما کار می کند. روند طراحی وب سایت ما به شما در تعریف بازدید کنندگان ، نحوه نگاه سایت شما و در نهایت نحوه تبدیل این بازدیدکنندگان به مشتری کمک می کند. در شات ، ما طیف وسیعی از خدمات طراحی وب را ارائه می دهیم.

طراحی سایت و افزایش تبدیل کاربر به مشتری

پروسه طراحی سایت ما با ارتباط با مشتری ها شروع می شود تا بتوانیم دقیقاً آنچه را که آنها می خواهند و از وب سایت آنها نیاز داریم را بدست آوریم. داشتن یک طراحی منحصر به فرد ، از نظر تجربه کاربر می تواند مزایای قابل توجهی برای کسب و کار شما داشته باشد. مهم نیست که کسب و کار شما چقدر کوچک یا بزرگ باشد ، یک طراحی حرفه ای و با کیفیت برای وب سایت شما در عملکرد و ظاهر آن بسیار مهم است. خدمات طراحی سایت شات باعث افزایش نمایش سایت شما در نتایج موتورهای جستجو و کمک به تقویت برند شما می شود.

مشتری طراحی سایت
چالش طراحی سایت

طراحی سایت و یک چالش بزرگ

وب سایت شما فقط به معنای ایجاد یک طراحی زیبا نیست بلکه به مطالب مفیدی نیز نیاز دارد که اطلاعاتی درباره کسب و کار و خدمات ارائه شده به بازدید کنندگان شما ارائه دهد. وب سایت ها نماینده ای از کسب و کار شما هستند و نقش مهمی در رشد آن دارند. طراحی سایت زیبا می تواند شما را به به عنوان یک رقیب بی همتا معرفی کند. به طور متوسط ، یک بازدید کننده طی 3 ثانیه تصمیم می گیرد که در سایت شما بماند یا سایت شما را ترک کند. بنابراین ، یک وب سایت با طراحی خوب می تواند یک وسیله مهم برای تبدیل بازدید کنندگان به مشتریان باشد.

هر آنچه که باید در مورد هرمان وب بدانید

آمار و ارقام پروژه ها

رضایت مشتریان

3%

رضایت مشتریان
تندیس

1+

تندیس
کارشناسان

0K

کارشناس وب
پروژه ها

1+

پروژه های انجام شده