سئو در سال 2020 چگونه است ؟

 • محمد شجاعی
 • 23 دی 1398
زمان مطالعه : 10 دقیقه
جستجوی صوتی گوگل
سئو داخلی

سئو چگونه می تواند به کسب و کار من کمک کند؟

سئو (SEO) مجموعه ای از بهترین روش هایی است که باعث می شود سایت شما در صفحه نتایج موتورهای جستجو (SERP) رتبه بالاتری داشته باشد که منجر به ایجاد ترافیک بیشتر برای شرکت شما می شود. این موارد شامل توان فنی وب سایت شما و همچنین کیفیت مطالب تولید شده شما می باشد.

سئو موفقیت آمیز باعث رشد شما می شود . سئو می تواند منجر به :

 • رتبه های بالاتر در نتایج موتورهای جستجو
 • ترافیک ارگانیک بیشتر به وب سایت شما
 • افزایش نرخ تبدیل مشتریان
 • سود بیشتر!

لطفا فریب نخورید! سئو هیچ راهی برای موفقیت یک شبه ندارد. برای رسیدن به نتایج در طولانی مدت به زمان و تلاش نیاز است. سئو به طور مداوم و ارگانیک تجارت شما را توسعه خواهد داد.

الگوریتم های گوگل ده ها بار در سال تغییر می کند و همیشه به طور صریح منتشر نمی شود. با این حال ، کارشناسان بازاریابی این مسئله را مورد توجه قرار داده اند تا همیشه به روز باشند.

الگوریتم های گوگل از صفحات وب ارزشمندی استفاده می کند که بیشترین نیاز کاربران را برطرف می کند.

گوگل طرفدار چیست؟

 • محتوای با کیفیت
 • طراحی وب مدرن و سازگار شده با موبایل
 • سرعت لود بالا
 • محتوا های طبیعی و نسبتا طولانی
 • صفحاتی که اعتبار زیادی از سایت های دیگر می گیرند. (بک لینک ها)

آن ها هر روز در تلاش هستند تا ضمن از بین بردن تکنیک های کلاه سیاه ، بهترین مطالب را به راحت ترین روش به کاربر ارائه دهند.

ما این چک لیست سئو را که در سال 2020 بسیار مهم خواهد بود ، گردآوری کرده ایم. اگر هنوز مطمئن نیستید که چگونه سئو می تواند به پیشرفت تجارت شما کمک کند ، پس این مطلب تاثیر سئو بر کسب و کار های کوچک را بخوانید. در غیر این صورت با ما همراه باشید.

در سال 2020 به کدام فاکتور های سئو توجه کنیم تا پیشرفت کنیم؟

 

1 – سئو محلی

سئو محلی مبحث جدیدی محسوب نمی شود ، ولی روند رو به رشدی خواهد داشت چون با رواج پیدا کرد استفاده از تلفن همراه و اینترنت سئو محلی اهمیت فوق العادی ای خواهد داشت. به خصوص برای مشاغل ، قرار گرفتن در صفحه اول گوگل ، قرار گرفتن در گوگل مپ محلی یا حضور در تبلیغات جغرافیایی هدفمند برای ترافیک بالا ،  بسیار حیاتی است.

قبلاً سئو محلی را دیده اید. با ارتباط دادن مشاغل خود به یک مکان و اعتبار آن محل در شهر خود ، می توانید جزو 3 نقطه برتر در مکان های بالای گوگل داشته باشید.

برای اینکار شما باید به عنوان یک شغل در گوگل ثبت نام کنید. خیلی از مشاغل اینکار را انجام نمی دهند ولی انجام اینکار یک مزیت خوب محسوب می شود.

سئو محلی

کارهای دیگری که می توانید برای بهبود سئو محلی انجام دهید :

آدرس خود (یا حتی نقشه) را در وب سایت خود قرار دهید و همان آدرس را در تمام اکانت های شبکه های اجتماعی کپی کنید.

محل کار و خدماتتان را در سایت درج کنید

مکان خود را هنگام انتخاب کلمات کلیدی برای سئو و PPC لحاظ کنید . به عنوان مثال ، اگر لوازم خانگی می فروشید ، می توانید یک چیزی مانند “فروشگاه لوازم خانگی ستارخان” را هدف قرار دهید.

روی سئو خارجی تمرکز کنید. شبکه های اجتماعی ، ریویو های گوگل ، بک لینک ها.

2- سئو خارجی

سئو خارجی کارهایی است که می توانید برای بهبود رتبه آنلاین خود خارج از سایت انجام دهید.

به عنوان یک کسب و کار ، احتمالاً می دانید که یکی از مؤثر ترین محرکه های کسب و کار ، ریویو های ‘گوگل است. تعداد و کیفیت ریویو ها همچنان یک عامل اصلی تبدیل افرادی است که در وب جستجو می کنند. به خصوص کسانی که به صورت حضوری تجارت می کنند.

یکی دیگر از راه های سئو خارجی ، حفظ و فعال نگه داشتن اکانت های شبکه های اجتماعی است. حساب های شما باید با پست های مکرر ، تعامل و اطلاعات صحیح در مورد تجارت شما فعال باشند.

داشتن چندین پروفایل شبکه های اجتماعی باعث می شود تا کسب و کار شما از نظر گوگل قانونی به نظر برسد. به خصوص هنگامی که آنها از طریق تماس با ما به وب سایت شما اشاره می کنند.

یکی از شکل های دیگر سئو خارجی که می تواند یکی از پایه های اصلی استراتژی سئو شما باشد ، ایجاد بک لینک است. بک لینک ها پیوندهای هستند که توسط اشخاص ثالث در اینترنت میزبانی می شوند و به صفحات وب شما لینک می دهند.

3- نسخه موبایل سایت

تقریبا نیمی از کل ترافیک اینترنت مربوط به دستگاه های تلفن همراه است و این رقم در حال افزایش است. گفته می شود ، گوگل تصمیم گرفته است الگوریتم خود را به سمت رتبه بندی موبایل سوق دهد. رویکردی که وب سایت هایی را که عملکرد بهتر در دستگاه های تلفن همراه دارند ، رتبه بهتری کسب می کنند.

وب سایت هایی که رزولیشن را برای هر دستگاه تنظیم نمی کنند ، قابلیت خوانایی پایین ، قابلیت پیمایش پایین و سرعت بارگذاری آهسته ای دارند. برای کمک به شما در بهینه سازی سایت خود ، گوگل این ابزار را در اختیار ما قرار داده است تا سایت خود را از نظر بهینه بودن در موبایل بررسی کنید.

اگر می خواهید نتیجه بهتری در این موضوع بگیرید به موارد زیر توجه کنید :

تایپوگرافی بزرگتر ، دکمه های بزرگتر و منوهای ساده.

صفحات موبایل (AMP). روش دیگری که می توانید ساختار وب سایت های خود را قالب بندی کنید تا پاسخگوی سریع و بسیار ساده برای دستگاه های تلفن همراه باشد.

از هاست خود مطمئن باشید و یک هاست خوب انتخاب کنید که سرعت بالایی داشته باشد. سرعت بارگذاری سریع باعث رضایت کاربر از سایت شما می شود.

4 – جستجوی صوتی

با توجه به اینکه تعداد زیادی از افرادی که از تلفن های همراه استفاده می کنند در اتومیبل و در حال حرکت هستند ، جستجوی صوتی به طور چشمگیری محبوب شده است. به همین دلیل در چک لیست سئو 2020 ما قرار دارد.

جستجوی صوتی گوگل

جمع بندی

سئو قصد دارد تجارت شما را خراب کند! این یعنی شما باید سعی کنید که برای کاربر کار کنید. تقریباً 40٪ از کل ترافیک تجارت الکترونیکی از صفحات نتایج ارگانیک حاصل می شود و برای کسب و کار های محلی که فعالیت می کنند ، این رقم در حال افزایش است.

ما می دانیم که سئو برای همه مشاغل موضوعی پیچیده است و می دانیم که به احتمال زیاد به دنبال کمک آمده اید. ما از عهده این کار بر می آییم تا بودجه شما هدر نرود.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد سئو بدست آورید پیشنهاد میکنیم مقاله سئو چگونه به کسب و کار ها کمک می کند را مطالعه کنید.

ما خوشحال می شویم که بتوانیم با خدمات سئو به شما در توسعه و پیشرفت کسب و کار و برندینگ به شما کمک کنیم . ما به طور مداوم روش هایی برای افزایش رتبه و فروش سایت ها پیدا می کنیم تا ترافیک بیشتری کسب کنند! ما به شما کمک می کنیم تا به آن نقطه برتر در جستجوی گوگل برسید.